Data utworzenia:
22/3/24

Kolejny Kamień Milowy - Wiecha na Budynku W20!

Z radością informujemy, że na najwyższej kondygnacji budynku W20 przy ulicy Polski Walczącej 2 pojawiła się wiecha. Dla przyszłych mieszkańców to znakomita wiadomość, oznaczająca, że prace budowlane przebiegają zgodnie z planem. Wiecha symbolizuje zakończenie kluczowego etapu konstrukcyjnego.

Umieszczenie wiechy to moment, który podkreśla zakończenie niezwykle ważnej fazy inwestycji. Jest to również doskonała okazja, aby spotkać się na miejscu, wymienić uwagi oraz podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w projekt za ich dotychczasową pracę.

Na uroczystości, która miała miejsce 19 marca, obecni byli przedstawiciele generalnego wykonawcy - Alisma Construction, biura projektowego APAR-Projekt, a także innych firm uczestniczących w przedsięwzięciu. Ze strony inwestora, spółdzielni MSM Energetyka, w wydarzeniu wzięli udział członkowie zarządu, rady nadzorczej oraz rady osiedla Sielce.

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, uczestnicy uroczystości mogli na chwilę cieszyć się promieniami słońca i podziwiać zapierający dech w piersiach widok na Warszawę z 17. piętra budynku.

Alisma S.A. z dumą kontynuuje realizację tej prestiżowej inwestycji, dążąc do zapewnienia najwyższej jakości i satysfakcji przyszłym mieszkańcom. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt za ich ciężką pracę i zaangażowanie.

Zapraszamy do śledzenia postępów budowy na naszej stronie internetowej oraz profilach w mediach społecznościowych.

Pozostałe  informacje

Kontakt
ALISMA CONSTRUCTION S.A.
02-697 Warszawa
ul. Rzymowskiego 19
NIP: 5211372379
REGON: 012239275
KRS: 0000091464
Newsletter
Najświeższe informacje o naszej spółce bezpośrednio na Twojej skrzynce.
Dziękujemy! Twój Email został dodany!
Oops! Coś poszło nie tak.
Copyright © 2024 Alisma Construction S.A. All rights reserved.