Ponad 40 lat doświadczenia

W budowaniu zaufania

CZTERY Dekady Doświadczenia

Alisma Construction

Alisma Construction S.A. to  firma budowlana z ponad 40-letnim stażem na warszawskim rynku. Od 28 lat działa jako spółka akcyjna, stale rozwijając swoje możliwości i umiejętności. Firma zbudowała trwałe relacje z wieloma sprawdzonymi dostawcami, co pozwala jej podejmować się nawet najbardziej wymagających projektów, zapewniając klientom satysfakcję i spełnienie ich oczekiwań. Dotychczasowe osiągnięcia firmy to nie tylko zrealizowane projekty, ale także zadowoleni klienci. Wysoka jakość wykonania i terminowość realizacji inwestycji to priorytety, które przekładają się na pozytywne opinie klientów.

Duma Alisma Construction S.A. to portfolio inwestycji, które obejmuje projekty o łącznej powierzchni ponad 370 000 m²,  a także doświadczona kadra, która od wielu lat dba o rozbudowę infrastruktury mieszkaniowej i komercyjnej w stolicy.

W 2024 roku firma stała się częścią spółki Droma Construction sp. z o.o., co dodatkowo umocniło jej pozycję na rynku i zwiększyło potencjał wykonawczy.

Droma Construction + Alisma Construction

Strategiczne połączenie kompetencji

W ramach strategicznego rozwoju firmy,  Droma Construction sp. z o.o. przejęła 100% udziałów spółki Alisma Construction S.A. Dzięki temu połączeniu obie firmy otwierają nowy rozdział  w swojej działalności, prowadzący do  wzrostu potencjału budowlanego i wzmocnienia pozycji rynkowej.

Droma Construction sp. z o. o.  powstała na bazie ponad 20-letniego doświadczenia Marcina Drobek, będącego  właścicielem i prezesem firmy. Marcin Drobek doświadczenie zawodowe zdobywał podczas realizacji dziesiątek kontraktów na rynku krajowym i zagranicznym w Unibep S.A, gdzie przeszedł całą ścieżkę kariery od inżyniera do wiceprezesa. Następnie był zaangażowany w budowanie nowej spółki wykonawczej w Grupie Kapitałowej Dom Development – Dom Construction sp. z o.o., gdzie pełnił funkcję prezesa. Od 2022 roku z powadzeniem angażuje się w rozwój własnej spółki wykonawczej.

Planujesz nową inwestycję?

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

Zadzwoń +48 22 847 93 13
Kontakt
ALISMA CONSTRUCTION S.A.
02-697 Warszawa
ul. Rzymowskiego 19
NIP: 5211372379
REGON: 012239275
KRS: 0000091464
Newsletter
Najświeższe informacje o naszej spółce bezpośrednio na Twojej skrzynce.
Dziękujemy! Twój Email został dodany!
Oops! Coś poszło nie tak.
Copyright © 2024 Alisma Construction S.A. All rights reserved.